THE GREATEST GUIDE TO کارشناس خودرو

The Greatest Guide To کارشناس خودرو

The Greatest Guide To کارشناس خودرو

Blog Article

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو، بررسی سلامت جلوبندی را کامل یاد می‌گیرید. 

با استفاده از آخرین فناوری تشخیصی، می‌توان مشکلات خودرو را سریع و دقیق تشخیص داد.

متاسفانه برخی از فروشندگان خودرو، با دستکاری بعضی از قطعات، می‌توانند کاری کنند که شما متوجه برخی نواقص خودرو نشوید و بیشتر از ارزش خودرو هزینه کنید.

به طور کلی، استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای تشخیصی برای کارشناسان خودرو بسیار مهم هستند.

جلوبندی ماشین شامل اجزایی مثل رام، فنر، کمک‌فنر، میل تعادل، سگ‌دست، سیبک، طبق و… می‌شود و کارشناس خودرو وظیفه دارد هر یک از این قطعات را مورد بررسی قرار دهد.

در نخستین مرحله کارشناسی خودرو دست دوم، ظاهر ماشین مورد بررسی قرار می‌گیرد. موارد زیر به دقت توسط کارشناس خبره سنجیده می‌شوند.

این امکان فقط در کارشناسی ویژه کارنامه فراهم است. اگر در بررسی فنی، بخشی از خودرو دارای نقص عملکرد بود، مکانیک حاضر در محل، علت دقیق خرابی را مشخص و در گزارش کارشناسی درج می‌کند.

وضعیت خودرو را از نظر فنی، بدنه، آپشن و کارکرد بررسی نموده و تمام موارد مدنظر شما رابااستفاده ازتجهیزات تست پیشرفته ارزیابی میکند. 

برای گرفتن نوبت می‌توانید به وب‌سایت های مربوطه (سایت کارشناسی خودرو) مراجعه کنید و با واردسازی اطلاعات خودرویی، در صف نوبت اینترنتی تشخیص فنی خودرو قرار بگیرید. هم چنین با مراجعه به این وب‌سایت‌ها می‌توانید از قیمت کارشناسی ماشین نیز آگاه شوید.

این ابزار قیمت، با بررسی مهم‌ترین فاکتورهای موثر در افت قیمت خودرو کارکرده از جمله نقاط رنگ‌شده، قطعات تعویض‌شده، میزان کارکرد خودرو، بیمه و.

حتما بخوانید: نکات نوشتن قولنامه ماشین به‌همراه نمونه قولنامه

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

همچنین از داشتن وسایل اضافی مثل بالشتک، جعبه دستمال‌کاغذی، کیف، کابل و… در ماشین خودداری کنید. این کارشناس ماشین وسایل تنها موجب زحمت برای کارشناس خودرو می‌شود.

اما برای خرید بیمه بدنه، باید تمام مراحل آن انجام شود. یکی از این مراحل، بازدید بیمه بدنه است که باید به صورت آنلاین یا حضوری انجام شود.

Report this page